Stichting De Regenboogboom

Droomdekentjes

Facebook Twitter Linkedin Youtube Blogspot Pinterest

Droomdekentjes doet mee aan NLDoet!

10 maart 2018

Het Oranje Fonds organiseert op 9 en 10 maart 2018, samen met duizenden organisaties in het land, weer NLdoet; de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NLdoet zet vrijwilligerswerk in de spotlights en nodigt iedereen uit om een dagje de handen uit de mouwen te steken.

De Regenboogboom doet daar ook dit jaar weer aan mee met het maken van Droomdekentjes.

Op de volgende locaties kun je je inschrijven als vrijwilliger om samen met onze vrijwilligers een mooie droomdekentje te maken voor een kind met een uitdaging. Heb je nog niet eerder zo'n mooie deken gemaakt? Geen probleem, onze vrijwilligers helpen je graag op weg. Het wordt in ieder geval ook een gezellig dag!

Hiernaast zie je alle locaties waar we met NL Doet aan de slag gaan inclusief de datum waarop. Klik op de link en je komt uit bij de site van NL Doet waar je je direct kunt inschrijven.

Wij zien je graag verschijnen!